,,17:30 სამსახურიდან მოვედი 19:47 -ია და წვეთი წყალი არ მოდის და როდის მოვა ცხელ ხაზზეც კი ვერ გპასუხობენ! ალბათ დღის საათებშიც არ იყო! წყლის ფულს ვიხდით ვზივართ და ველოდებით მათხოვრებივით კვირაში 3-4 დღე უეჭველი არ არის წყალი
,,შეჭამეს ნერვები ჯერ გრაფიკზე ვართ მთელი ღამე არ გვააქვს, ახლა დღეც. მოკლეთ რაა''
,,გიერთდებით!ტვინი წაიღეს უკვე რა არის ესეთი გაუკეთებელი რო ვერ გააკეთეთ ნინოშვილზეც არ არის სულ ამ დღეში ვართ''
გეთანხმებით..ზამთარ ზაფხულ სულ ეს პრობლემააა ვერხვებზე..დღე თუ მოდის საღამოს 12 ზე უკვე კეტავენ უნამუსოები..'' - წერენ მოქალაქეები.
კომენტარებში უკმაყოფილო მოქალაქეებს ნიშნის მოგებით ახსენებენ, რომ ვერხვების უბანში მოსახლეობის უმრავლესობამ 2024 წლის საპარლამენტო არჩევნებში ხმა ,,ქართულ ოცნებას'' მისცა, რაც ნამდვილად ასეა.
კერძოდ, ვერხვების უბანზე მდებარეობს სამი საარჩევნო უბანი - #13; #14 და #26.
ცესკოს ვებ-გვერდზე ატვირთული შემაჯამებელი ოქმების მიხედვით, სამივე უბანზე ჯამში არჩევნებში მონაწილეობა მიიღო 2167 ამომრჩეველმა. ამათგან, ,,ქართულ ოცნებას'' მხარი დაუჭირა 1261 მოქალაქემ, რაც ხმების 58.18%-ს შეადგენს.
სხვა უბნებში, ,,მდიდრების უბნის'' გარდა, მაგალითად, კომბინატის დასახლებაში, წმინდაწყალზე, კვერნაკზე ხმების უმრავლესობა ოპოზიციამ აიღო. ხოლო სადგურის დასახლებაში, სპორტსკოლასა და ჭალის დასახლებაში ოპოზიციამ და მმართველმა გუნდა ხმები გაიყვეს.
ჯამში, ,,ქართულმა ოცნებამ'' უშუალოდ ქალაქ გორში ხმების 50%-იც კი ვერ აიღო. არადა, ,,ქართული ოცნების'' პარტიულ სიაში გამსვლელ ადგილებზე სამი კანდიდატი იმყოფებოდა - ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი, გენო პეტრიაშვილი და გიორგი სოსიაშვილი. ისინი წინასაარჩევნო შეხვედრებზე მოსახლეობას ეუბნებოდნენ, რომ სჭირდებოდათ 60%-ზე მეტი.